SAYFALAR MENU

İNŞAAT

Metzan İnşaat olarak, Ankarada ve Türkiyenin değişik bölgelerinde Arsa, Konut inşaatları başta olmak üzere her türlü altyapı ve üst yapı işleri,sanayi tesisleri,iş merkezleri,hastane okul ve sosyal tesisleri,spor tesisleri, villa ve rezidanslar, tadilat işleri v.b yapılar inşa ediyoruz.

Dürüst, güvenilir, kararlı, hızlı ve doğru organize oluşumuz; sahiplenme, kontrol ve denetimi başkalarına bırakmayan iş ahlakımız, uzmanlığı kanıtlanmış zengin çekirdek kadromuz ve ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kısa sürede çok önemli projeleri başararak, bize güvenen iş çevrelerinin güvenlerine layık olmayı başarıp, memnuniyetlerini kazandık. Bu duruma gelmemizde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız. Her birimimizde; marka olmak düşüncesiyle sorumluluğunu taşıyacak birikim, enerji, ekip ve donanıma sahibiz. Vizyonumuz; Ankara’da, Türkiye’de, yaptığımız ve yapacağımız her işte başarı sağlayarak, güvenilir bir marka olmaktır. Misyonumuz; işimizin sorumluluğunu gelecek kuşaklara DOĞRULUK ve Onurla taşıyarak; 'Başarı Odaklı, kalıcı hale getirmektir.'

Misyonumuz; Adımızın ve işimizin sorumluluğunu; 'gelecek kuşaklara dürüstlük ve onurla taşıyarak' Başarı Odaklı, kalıcı hale getirmektir.

METZAN İNŞAAT